Przejdź do treści
Aktualności
Dom Kultury
06.11.2023

Wczoraj na granicy Polsko-Ukraińskiej w Zosinie Sztafeta Rowerowa ,,Ogień Niepodległości'' otrzymała od harcerzy z Harcerskiego Hufca "Wołyń" oraz Fundacji Centrum Dialogu Kostiuchnówka Ogień Niepodległości, aby dostarczyć go do Warszawy na obchody Święta 11 listopada.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
15.09.2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Wojsławice posiadają nie jedno, nie dwa, a aż trzy Miejsca z Klimatem! 😃 A wszystko to za sprawą pierwszej edycji konkursu „Miejsce z Klimatem”, przeprowadzonego przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Bug. Konkurs promuje regiony objęte marką "Nadbużański Park Klimatyczny", do której to należy Gmina Wojsławice.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Biblioteka
08.09.2023

Fotorelacja z Narodowego Czytania 2023 r., które odbyło się przy Zespół Szkolno-Przedszkolny W Wojsławicach - Kolonii! 😊 Nad Niemnem Elizy Orzeszkowej lekturą 12. odsłony Narodowego Czytania. Prezydent RP Andrzej Duda skierował okolicznościowy list, zachęcając do wspólnej lektury.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
29.06.2023

  UWAGA UWAGA!!!Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wystawienia swojego stoiska podczas XIV Edycji Festiwalu Spotkania Trzech Kultur, który odbędzie się 30 lipca 2023 r.W tym roku obchodzimy 120-lecie naszej Synagogi, dlatego to właśnie w jej sąsiedztwie, w dawnej dzielnicy żydowskiej odbędzie się tegoroczna edycja. Chcemy odtworzyć klimat dawnego jarmarku, dlatego liczymy na wasz udział!

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Ośrodek Pożarnictwa
12.06.2023

Jako że jesteśmy akurat pomiędzy koncertami, to na dobre rozpoczęcie tygodnia chcemy podziękować osobom, które bardzo nam pomogły podczas ostatniego koncertu Grzegorza Wilka A mowa oczywiście o dzielnych Strażakach z OSP KSRG Wojsławice, którzy pomogli nam zabezpieczyć teren dookoła stawu i dbali o ład i porządek w trakcie koncertu koncertu. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!  

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję