Przejdź do treści
Aktualności
Rozięcin
10.05.2024

Już w najbliższą niedzielę - 12 maja, o godzinie 20:00, na wojsławickim molo wystąpi niesamowity Adam Szabat w akompaniamencie Waldemara Korzeniowskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
26.04.2024

Już w następny weekend zapraszamy serdecznie na bezpłatne grupowe zwiedzanie atrakcji turystycznych Gminy Wojsławice z przewodnikiem! 4-5 maja 2024 r. Startujemy o godzinie 14:00 przed Ratuszem w Wojsławicach. Dojazd do poszczególnych atrakcji turystycznych we własnym zakresie pod opieką przewodnika.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
09.04.2024

Serdecznie zapraszamy młodzież na Popołudnie Gier w Domu Kultury w Wojsławicach. 14:00-18:00 - Gry planszowe / Ping-Pong 18:00 - Seans filmowy.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
16.02.2024

Zapraszamy do wzięcia udziału w V Wojewódzkim Konkursie na Palmę i Pisankę Wielkanocną. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy mieszkaniec województwa lubelskiego, którego praca zostanie zakwalifikowana przez miejscowy urząd gminy lub wyznaczoną instytucję kultury. Do wzięcia udziału w konkursie w szczególny sposób zachęcamy twórców ludowych, rękodzielników, Koła Gospodyń Wiejskich, a także dzieci i młodzież szkolną.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję