Przejdź do treści
Nowości Czytelnicze
Biblioteka
06.12.2023

Nowości! Nowości! Długie zimowe wieczory wcale nie muszą być nudne! Ciepły kocyk, kubek ulubionej herbaty i świetna książka to przepis na udany wieczór. Zapraszamy po nowości książkowe już dziś. Jest w czym wybierać, niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Biblioteka
31.10.2023

Nowości! Nowości! Długie jesienne wieczory wcale nie muszą być nudne! Może to być czas spędzony z dobrą lekturą. Zapraszamy po nowości książkowe już dziś. Jest w czym wybierać, niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Biblioteka
28.09.2023

Zapraszamy do biblioteki po nowości już dziś! Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 Dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, zadanie: „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Biblioteka
12.05.2023

Nowości, nowości, nowości! Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do naszej biblioteki już dziś!

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję