Przejdź do treści
Sport
Dom Kultury
24.06.2024

To już letnia tradycja, tak więc i w tym roku nie mogło być inaczej! Zapraszamy mieszkańców gminy Wojsławice do zapisów i udziału w X Edycji Rodzinnego Turnieju Szachowego. Zapisy do 4 lipca w Domu Kultury w Wojsławicach oraz pod numerem telefonu 82 566 91 53. Zapraszamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
22.04.2024

Serdecznie zapraszamy na Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Wojsławice 2024!!!  Zapisy do dnia 29 kwietnia 2024 pod numerem 888 859 054. Regulamin znajduje się w załączniku poniżej.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
03.02.2024

W dniu 3 lutego 2024 r. w Domu Kultury w Wojsławicach, w ramach Ferii Zimowych rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wojsławice. Organizatorem turnieju było Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Wojsławicach, a patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Wojsławice.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
29.01.2024

Kolejny świetny turniej szachowy za nami! W niedzielę, 28 stycznia, w Domu Kultury w Wojsławicach odbył się VIII Memoriał Szachowy im. Ryszarda Semeniuka. W swoich najlepszych latach Ryszard był filarem wojsławickich szachów, a Wojsławice na szachowej mapie powiatu jak i województwa zajmowały należne sobie miejsce, dlatego Turniej Jego imienia jest czymś, co należy i warto propagować.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
15.01.2024

  Już po raz ósmy spotkamy się w Dom Kultury w Wojsławicach, aby przy szachownicach uczcić pamięć Ryszarda Semeniuka - wybitnego szachisty z Wojsławic. Serdecznie zapraszamy do zapisów: telefonicznie 82 566 91 53 mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. osobiście w Domu Kultury w Wojsławicach, ul. Uchańska 9

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję