Przejdź do treści
Zajęcia dla dzieci
Biblioteka
12.10.2023

12 października br. w Bibliotece Publicznej Gminy w Wojsławicach po przerwie odbyły się pierwsze zajęcia z nowymi uczestnikami Małych Miłych Czwartków. Jesień to czas kolorów, zapachów i darów, na które czekamy przez wiele miesięcy.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
12.08.2023

PIERWSZY DZIEŃ WAKACJI Z DOMEM KULTURY ZA NAMI!!! Pogoda płata ostatnio figle, ale dajemy radę W Domu Kultury zawsze można się dobrze bawić! Oglądaliśmy bajkę, piekliśmy pizzę, bawiliśmy się z animatorkami - jednym słowem było super! A jutro czekają na nas m.in. Bajki Baletowe, Zumba oraz Zajęcia Stolarskie!

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Rozięcin
24.07.2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach organizowanych podczas wakacji w Domu Kultury w Wojsławicach! Zapisy do dnia 3 sierpnia 2023 r. Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy! „Projekt dofinansowany ze środków Fundacji PFR w ramach realizacji projektu Grantowego Wakacyjna AktywAKCJA.” REGULAMIN, ORAZ OŚWIADCZENIA ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAŁĄCZNIKU!    

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Ośrodek Pożarnictwa
01.07.2023

Wspaniałe mozaiki z przypraw i art. spożywczych powstały na piątkowych zajęciach artystycznych w Wojsławicach

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję