Przejdź do treści
Aktualności
Filtry
Kategoria
Wyszukaj
Ośrodek
Rok
Zastosuj filtry w oparciu o wybrane kategorie, ośrodki i rok. Wypełnienie pola szukaj zawęzi wyniki filtrowania. Resetuj wszystkie filtry i pokaż wszystkie wyniki.
Ośrodek Pożarnictwa
25.06.2023

Wakacje czas start, ale my nadal się spotykamy ♡ Karykatury i portrety, nie trzeba wiele pisać bo prace mówią same za siebie!!!

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Zajęcia plastyczne - karykatury i portrety
Ośrodek Pożarnictwa
15.06.2023

W środę w Ośrodku Kultury i Tradycji Pożarnictwa w Wojsławicach-Kolonii odbyły się pierwsze Warsztaty rękodzielnicze: "Wieńce, wianki, wianeczki", w ramach projektu "Źródła - Powrót do Kultury i Tradycji w Gminie Wojsławice", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2023.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Warsztaty "Wieńce, Wianki, Wianeczki" [FOTORELACJA]
Ośrodek Pożarnictwa
12.06.2023

Jako że jesteśmy akurat pomiędzy koncertami, to na dobre rozpoczęcie tygodnia chcemy podziękować osobom, które bardzo nam pomogły podczas ostatniego koncertu Grzegorza Wilka A mowa oczywiście o dzielnych Strażakach z OSP KSRG Wojsławice, którzy pomogli nam zabezpieczyć teren dookoła stawu i dbali o ład i porządek w trakcie koncertu koncertu. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!  

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Podziękowanie dla OSP KSRG Wojsławice
Ośrodek Pożarnictwa
12.06.2023

Już w najbliższą środę, w Ośrodku Kultury i Tradycji Pożarnictwa w Wojsławicach-Kolonii odbędą się pierwsze Warsztaty rękodzielnicze: "Wieńce, wianki, wianeczki", w ramach projektu "Źródła - Powrót do Kultury i Tradycji w Gminie Wojsławice", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2023.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Wieńce, wianki, wianeczki
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję