Przejdź do treści
Aktualności
Majdan Ostrowski
25.06.2024

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Wojsławicach zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w indywidualnym konkursie na Majdański Koszyk Biesiadny. Regulamin konkursu znajduje się poniżej. Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone podczas II Biesiady Majdańskiej - 6 lipca 2024 r.  

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Rozięcin
10.05.2024

Już w najbliższą niedzielę - 12 maja, o godzinie 20:00, na wojsławickim molo wystąpi niesamowity Adam Szabat w akompaniamencie Waldemara Korzeniowskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
26.04.2024

Już w następny weekend zapraszamy serdecznie na bezpłatne grupowe zwiedzanie atrakcji turystycznych Gminy Wojsławice z przewodnikiem! 4-5 maja 2024 r. Startujemy o godzinie 14:00 przed Ratuszem w Wojsławicach. Dojazd do poszczególnych atrakcji turystycznych we własnym zakresie pod opieką przewodnika.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
09.04.2024

Serdecznie zapraszamy młodzież na Popołudnie Gier w Domu Kultury w Wojsławicach. 14:00-18:00 - Gry planszowe / Ping-Pong 18:00 - Seans filmowy.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję