Przejdź do treści
Koncert
Dom Kultury
10.03.2024

W niedzielę 10 marca 2024 r. w Domu Kultury w Wojsławicach obył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie otworzył Henryk Gołębiowski - Wójt Gminy Wojsławice, składając życzenia licznie przybyłym Paniom.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
29.02.2024

Jak co roku, w Domu Kultury w Wojsławicach obchodzony będzie Dzień Kobiet! 10 marca, o godzinie 13:30 w Sali Widowiskowej wystąpią:- Dziecięca Grupa Wokalna- Dziecięca Grupa Taneczna "Iskierki"- Teatr Pokoleń z Siennicy Różanej w sztuce Aleksandra Fredry “Gwałtu, co się dzieje”- Chór "Wojsławianie"- Zespół wokalno-instrumentalny "Czerwona Jarzębina"Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego świętowania! 

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
26.02.2024

W dniu 24 lutego, Dom Kultury w Wojsławicach stał się areną dla fascynującego muzyczno-tanecznego wydarzenia, które przeniosło publiczność w serce Gruzji. Na scenie pojawiły się dwa wyjątkowe zespoły: Młodzieżowy Taneczny Zespół Folklorystyczny Mananuri oraz Żeński Zespół Śpiewaczy Rekheuli, które swoją pasją, talentem i energetycznymi wykonaniami zachwyciły zgromadzonych.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
16.01.2024

Jeżeli szukacie pomysłu na tegoroczne Walentynki , to zachęcamy do spędzenia czasu z muzyką włoską! W niedzielę 11 lutego, o godzinie 18:00 w Domu Kultury w Wojsławicach wystąpi Andrea Lattarti - muzyk pochodzący z Sycylii, a dokładnie z Palermo. Zabierzcie swoje drugie połówki i poczujcie klimat włoskiego Amore Obowiązują zapisy w Domu Kultury oraz telefonicznie 82 566 91 53Cena : 25 zł  

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję