Przejdź do treści
Koncert
Izba Tradycji
02.08.2023

XIV Edycja Festiwalu Spotkania Trzech Kultur już za nami!   To już tradycja, że Festiwal rozpoczynamy od części świątynnej. Toteż o godzinie 12:00 spotkaliśmy się w kościele pw. Św. Michała Archanioła, który istnieje w Wojsławicach od przeszło 400 lat, gdzie Mszę świętą odprawił ks. kan. Zbigniew Kasprzyk – proboszcz tutejszej parafii.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
23.07.2023

Dnia 21 lipca już po raz drugi mogliśmy Państwa gościć na „Pohulance nad Stawem” na Wojsławickim molo. Nie zabrakło dobrej zabawy, świetnej muzyki oraz tańca do białego rana! Na scenie zaprezentowali się: zespołu Herkulanum, Czerwona Jarzębina z Rozięcina oraz Zespoł Orion – który bawił nas wszystkich do późnych godzin nocnych! 😊 Pohulanka już za nami, ale nie zwalniamy tępa! Już dzisiaj zapraszamy wszystkie dzieci na tydzień z bajką 😊 Dom Kultury, godz. 12:00.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Rozięcin
20.07.2023

Wojsławice są miasteczkiem, w którym żyli w zgodzie przedstawiciele trzech kultur: polskiej, ukraińskiej i żydowskiej, tworząc dziedzictwo kulturowe małej ojczyzny. Dlatego pielęgnując lokalną historię serdecznie zapraszamy na XIV Edycję Festiwalu Spotkania Trzech Kultur, który odbędzie się 30 lipca 2023 r. w Wojsławicach. Podczas wydarzenia odbędą się liczne wydarzenia nawiązujące do każdej z kultur i religii które niegdyś można było spotkać w Wojsławicach, m.in. nabożeństwa, koncerty, wystawy. 

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
12.07.2023

Lipiec w pełni, dlatego pora na coś, na co wszyscy czekali Szykuje się niezła zabawa nad wojsławickim stawem - czyli Pohulanka! Zabierzcie znajomych, epokowe stroje w stylu PRL mile widziane - Zapraszamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
15.06.2023

Już w najbliższą sobotę zapraszamy serdecznie na niesamowity Koncert Adam Szabat w akompaniamencie Waldek Korzeniowski. 17 czerwca | 20:30 | Molo przy zbiorniku wodnym w Wojsławicach. Szczegółowe informacje oraz zapisy w sekretariacie Dom Kultury w Wojsławicach od pon. do pt. w godz. 8:00-16:00 oraz pod numerem 82 566 91 53. Zapraszamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję