Przejdź do treści
Sport
Dom Kultury
28.01.2023

W dniu 28 stycznia 2023 r. w Domu Kultury w Wojsławicach, w ramach Ferii Zimowych rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wojsławice.   Organizatorem turnieju było Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Wojsławicach, a patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Wojsławice.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
15.01.2023

O tym, jaki to był turniej wiedzą tylko Ci, którzy z nami byli!  W dniu dzisiejszym, w Dom Kultury w Wojsławicach odbył się VII Memoriał Szachowy im. Ryszarda Semeniuka. Ryszard był jednym z tych szachistów, dzięki któremu Wojsławice były znane jako solidny filar na szachowej mapie powiatu jak i województwa, dlatego Turniej Jego imienia jest czymś, co należy i warto propagować.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję