Przejdź do treści
Warsztaty
Rozięcin
04.03.2024

W Ośrodku Dawnych Kultur i Tradycji w Rozięcinie także dziś nie próżnowaliśmy! Powstały piękne budki dla ptaków, a dla posilenia, każdy uczestnik mógł zrobić swoje placki na sodzie i upiec kiełbaskę. Składamy serdeczne podziękowania za przeprowadzenie warsztatów dla Pani Mariolla Soldaczuk oraz Pana Zbigniewa Rymarskiego. Dziękujemy!

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Majdan Ostrowski
04.03.2024

Jak widać na załączonych zdjęciach, warsztaty w Ośrodku Trzech Kultur w Majdanie Ostrowskim przebiegły jak zawsze - czyli wspaniale Warsztaty przeprowadzono we współpracy z GOK Skierbieszów. Serdecznie dziękujemy!

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Rozięcin
27.02.2024

Weekend z Kulturą, więc zapraszamy na warsztaty! W niedzielę, 3 marca mamy dla Was propozycje: - Warsztaty Tworzenia Karmników dla ptaków - 14:00 - Ośrodek Dawnych Kultur i Tradycji w Rozięcinie   - Warsztaty Tworzenia Wielkanocnych Wianków - 14:00 - Ośrodek Trzech Kultur w Majdanie Ostrowskim.  

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Rozięcin
07.06.2023

Kolejny dzień - kolejna wycieczka! Wczoraj odwiedziły nas dzieci Przedszkola Miejskiego nr 14 w Chełmie oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Teratynie. Dwie wycieczki jednocześnie to dla nas żaden problem! Zwiedzaliśmy zabytki, wędrowaliśmy leśnymi ścieżkami oraz bawiliśmy się warsztatami plastycznymi i kulinarnymi. Mamy nadzieję że spędziliście z nami super chwile i jeszcze nie raz się spotkamy. Do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Majdan Ostrowski
02.06.2023

Za nami bardzo intensywny, wycieczkowy tydzień!!!  W zeszły piątek przygotowaliśmy wycieczkę dla naszego partnera BHM Unique Interiors. 30 maja odwiedziły nas dzieci i rodzice z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Żmudzi, a 31 maja i 1 czerwca przyjechała do nas młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Chełmie.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Ośrodek Pożarnictwa
20.03.2023

Były pisanki, to teraz pora na kolejny element wielkanocnych przygotowań! 25 marca na godzinę 11:00 zapraszamy wszystkich chętnych na Warsztaty wykonywania Tradycyjnych Palm Wielkanocnych, które tym razem odbędą się w Ośrodku Kultury i Tradycji Pożarnictwa w Wojsławicach-Kolonii.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję