Przejdź do treści
Warsztaty
Dom Kultury
21.07.2023

W czwartek, w Klubie Seniora "Aktywna Jesień" w Wojsławicach odbyły się kolejne Warsztaty rękodzielnicze: "Wieńce, wianki, wianeczki", w ramach projektu "Źródła - Powrót do Kultury i Tradycji w Gminie Wojsławice", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2023.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Rozięcin
07.06.2023

Kolejny dzień - kolejna wycieczka! Wczoraj odwiedziły nas dzieci Przedszkola Miejskiego nr 14 w Chełmie oraz młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Teratynie. Dwie wycieczki jednocześnie to dla nas żaden problem! Zwiedzaliśmy zabytki, wędrowaliśmy leśnymi ścieżkami oraz bawiliśmy się warsztatami plastycznymi i kulinarnymi. Mamy nadzieję że spędziliście z nami super chwile i jeszcze nie raz się spotkamy. Do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Trzy Kultury
02.06.2023

Za nami bardzo intensywny, wycieczkowy tydzień!!!  W zeszły piątek przygotowaliśmy wycieczkę dla naszego partnera BHM Unique Interiors. 30 maja odwiedziły nas dzieci i rodzice z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Żmudzi, a 31 maja i 1 czerwca przyjechała do nas młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Chełmie.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Ośrodek Pożarnictwa
20.03.2023

Były pisanki, to teraz pora na kolejny element wielkanocnych przygotowań! 25 marca na godzinę 11:00 zapraszamy wszystkich chętnych na Warsztaty wykonywania Tradycyjnych Palm Wielkanocnych, które tym razem odbędą się w Ośrodku Kultury i Tradycji Pożarnictwa w Wojsławicach-Kolonii.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Rozięcin
13.03.2023

Niedziela | 12 marca | 12:00 - Warsztaty Wykonywania Pisanek Tradycyjnymi Technikami w Ośrodku Dawnych Kultur i Tradycji w Rozięcinie.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Ośrodek Pożarnictwa
08.03.2023

Za nami Kolejne Warsztaty! Tym razem spotkaliśmy się w ramach Warsztatów Szkliwienia Ceramiki, które były kontynuacją Warsztatów Ceramicznych, które odbyły się w ramach Ferii z Dom Kultury w Wojsławicach.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję