Przejdź do treści
Aktualności
Filtry
Kategoria
Wyszukaj
Ośrodek
Rok
Zastosuj filtry w oparciu o wybrane kategorie, ośrodki i rok. Wypełnienie pola szukaj zawęzi wyniki filtrowania. Resetuj wszystkie filtry i pokaż wszystkie wyniki.
Ośrodek Pożarnictwa
20.03.2023

Były pisanki, to teraz pora na kolejny element wielkanocnych przygotowań! 25 marca na godzinę 11:00 zapraszamy wszystkich chętnych na Warsztaty wykonywania Tradycyjnych Palm Wielkanocnych, które tym razem odbędą się w Ośrodku Kultury i Tradycji Pożarnictwa w Wojsławicach-Kolonii.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Warsztaty Tworzenia Palm Wielkanocnych
Ośrodek Pożarnictwa
08.03.2023

Za nami Kolejne Warsztaty! Tym razem spotkaliśmy się w ramach Warsztatów Szkliwienia Ceramiki, które były kontynuacją Warsztatów Ceramicznych, które odbyły się w ramach Ferii z Dom Kultury w Wojsławicach.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Warsztaty Szkliwienia Ceramiki
Ośrodek Pożarnictwa
02.03.2023

  Serdecznie zapraszamy uczestników Ferii z Dom Kultury w Wojsławicach na Warsztaty Szkliwienia Ceramiki, które odbędą się we wtorek, 7 marca 2023 r. o godzinie 16:00 w Ośrodku Kultury i Tradycji Pożarnictwa w Wojsławicach-Kolonii. Warsztaty są kontynuacją zajęć rozpoczętych w trakcie Ferii z Domem Kultury, kiedy to wspólnie wykonywaliśmy naczynia z gliny. Bardzo prosimy uczestników, o zabranie ze sobą pędzelków. Do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Warsztaty Szkliwienia Ceramiki
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję