W czwartkowe popołudnie 18 czerwca Biblioteka Publiczna Gminy w Wojsławicach oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Wojsławicach wspólnie zorganizowały akcję „Czytanie na Polanie” której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.
Spotkanie na świeżym powietrzu było doskonałą okazją do wspólnego odkrywania książek, rozwijania wyobraźni oraz pokazania, że czytać można wszędzie - nie tylko w bibliotece czy w domu.
Naszymi gośćmi byli:
Wójt Gminy Wojsławice - Bartłomiej Szajner
Dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Wojsławicach - Dorota Borys
Zastępca Dyrektora Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Wojsławicach - Dawid Stasiuk
Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Wojsławice - Krystyna Radomska.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, wspólne czytanie i stworzenie tak miłej atmosfery.
#CzytanieNaPolanie2026 #CałaPolskaCzytaDzieciom #PromocjaCzytelnictwa #CzytamyRazem