Przejdź do treści
Aktualności
Filtry
Kategoria
Wyszukaj
Ośrodek
Rok
Zastosuj filtry w oparciu o wybrane kategorie, ośrodki i rok. Wypełnienie pola szukaj zawęzi wyniki filtrowania. Resetuj wszystkie filtry i pokaż wszystkie wyniki.
Rozięcin
31.08.2023

To już kolejna edycja naszego Ziemniaczanego Święta! Widzimy się 10 września w Ośrodku Dawnych Kultur i Tradycji w Rozięcinie Tym razem, oprócz zbierania ziemniaków i wspólnej zabawy mamy coś jeszcze, a mianowicie ZIEMNIACZANY TURNIEJ SOŁECTW!!!

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Kultura, Tradycja... i Placki!
Dom Kultury
12.08.2023

PIERWSZY DZIEŃ WAKACJI Z DOMEM KULTURY ZA NAMI!!! Pogoda płata ostatnio figle, ale dajemy radę W Domu Kultury zawsze można się dobrze bawić! Oglądaliśmy bajkę, piekliśmy pizzę, bawiliśmy się z animatorkami - jednym słowem było super! A jutro czekają na nas m.in. Bajki Baletowe, Zumba oraz Zajęcia Stolarskie!

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Wakacyjna AktywAKCJA z Domem Kultury
Rozięcin
11.08.2023

Wczoraj w Ośrodku Dawnych Kultur i Tradycji w Rozięcinie odbyły się kolejne Warsztaty rękodzielnicze: "Wieńce, wianki, wianeczki", w ramach projektu "Źródła - Powrót do Kultury i Tradycji w Gminie Wojsławice", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2023.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Warsztaty Tworzenia Tradycyjnego Wieńca Dożynkowego III
Rozięcin
07.08.2023

W niedzielę, tym razem w Ośrodku Dawnych Kultur i Tradycji w Rozięcinie, odbyły się kolejne Warsztaty rękodzielnicze: "Wieńce, wianki, wianeczki", w ramach projektu "Źródła - Powrót do Kultury i Tradycji w Gminie Wojsławice", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2023.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Warsztaty Tworzenia Tradycyjnego Wieńca Dożynkowego II
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję