Przejdź do treści
Aktualności
Filtry
Kategoria
Wyszukaj
Ośrodek
Rok
Zastosuj filtry w oparciu o wybrane kategorie, ośrodki i rok. Wypełnienie pola szukaj zawęzi wyniki filtrowania. Resetuj wszystkie filtry i pokaż wszystkie wyniki.
Biblioteka
24.03.2023

Bibliotekę Publiczną Gminy w Wojsławicach odwiedzili dzisiaj uczniowie klasy 0 B wraz z wychowawczynią Anną Michalczuk z ZSP w Wojsławicach-Kolonii.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Spotkanie Autorskie z Anną Zaniewską
Ośrodek Pożarnictwa
20.03.2023

Były pisanki, to teraz pora na kolejny element wielkanocnych przygotowań! 25 marca na godzinę 11:00 zapraszamy wszystkich chętnych na Warsztaty wykonywania Tradycyjnych Palm Wielkanocnych, które tym razem odbędą się w Ośrodku Kultury i Tradycji Pożarnictwa w Wojsławicach-Kolonii.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Warsztaty Tworzenia Palm Wielkanocnych
Ośrodek Pożarnictwa
08.03.2023

Za nami Kolejne Warsztaty! Tym razem spotkaliśmy się w ramach Warsztatów Szkliwienia Ceramiki, które były kontynuacją Warsztatów Ceramicznych, które odbyły się w ramach Ferii z Dom Kultury w Wojsławicach.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Warsztaty Szkliwienia Ceramiki
Trzy Kultury
07.03.2023

W Niedzielę, 12 marca, w godzinach 12:00 - 20:00 zapraszamy na Warsztaty Tkackie w Ośrodku Trzech Kultur w Majdanie Ostrowskim.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Warsztaty Tkackie
Trzy Kultury
07.03.2023

  W sobotę, 11 marca  na godzinę 14:00 zapraszamy na Warsztaty Kulinarne do Ośrodka Trzech Kulturw Majdanie Ostrowskim. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 505 082 473. Warsztaty w Majdanie Ostrowskim mają swój unikalny klimat - każdy dobrze spędza na nich czas ;)

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Warsztaty Kulinarne
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję