Przejdź do treści
OŚRODEK KULTURY
Dom Kultury
Dom Kultury
Informacje
  • Adres:

  • ul. Uchańska 9 22-120 Wojsławice

  • Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek - Piątek 8:00-16:00

  • Kontakt:

  • 82 566 91 53

    e-mail

Dom Kultury w Wojsławicach to serce Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki. W budynku zbudowanym  ponad pół wieku znajdowały się nigdy kino, kawiarnia i biblioteka.

Obecnie jest to miejsce spotkań form artystycznych działających pod egidą GCKSiT, koncertów oraz seansów filmowych.

Oferujemy wynajem sal/pomieszczeń na spotkania, prelekcje, konferencje. Szczegóły w cenniku oraz pod nr tel. 82 566 91 53.

Dom Kultury
29.02.2024

Jak co roku, w Domu Kultury w Wojsławicach obchodzony będzie Dzień Kobiet! 10 marca, o godzinie 13:30 w Sali Widowiskowej wystąpią:- Dziecięca Grupa Wokalna- Dziecięca Grupa Taneczna "Iskierki"- Teatr Pokoleń z Siennicy Różanej w sztuce Aleksandra Fredry “Gwałtu, co się dzieje”- Chór "Wojsławianie"- Zespół wokalno-instrumentalny "Czerwona Jarzębina"Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego świętowania! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Dom Kultury
26.02.2024

W dniu 24 lutego, Dom Kultury w Wojsławicach stał się areną dla fascynującego muzyczno-tanecznego wydarzenia, które przeniosło publiczność w serce Gruzji. Na scenie pojawiły się dwa wyjątkowe zespoły: Młodzieżowy Taneczny Zespół Folklorystyczny Mananuri oraz Żeński Zespół Śpiewaczy Rekheuli, które swoją pasją, talentem i energetycznymi wykonaniami zachwyciły zgromadzonych.

CZYTAJ WIĘCEJ
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję