Przejdź do treści
Warsztaty Tworzenia Karmników z recyklingu - fotorelacja
Rozięcin
13.01.2023
Warsztaty

Dawna wieś była niezbyt zamożna, dlatego nic się tu nie marnowało. Mimo to, każdej zimy mieszkańcy wsi dokarmiali dzikie zwięrzeta, a zwłaszcza ptaki, które odwiedzały wiejskie zagrody. Mając to na uwadze, w Ośrodku Dawnych Kultur i Tradycji w Rozięcinie połączyliśmy tym razem tradycję z nowoczesnością.

W ramach Weekendu z Kulturą odbyły sie tu warsztaty tworzenia karmników dla ptaków.... z recyklingu! Dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat rozpoznawania ptaków, a także ich odżywiania. Powstały bardzo pomysłowe i kolorowe karmniki. 

Galeria zdjęć
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję