Przejdź do treści
Aktualności
Filtry
Kategoria
Wyszukaj
Ośrodek
Rok
Zastosuj filtry w oparciu o wybrane kategorie, ośrodki i rok. Wypełnienie pola szukaj zawęzi wyniki filtrowania. Resetuj wszystkie filtry i pokaż wszystkie wyniki.
Rozięcin
04.03.2024

W Ośrodku Dawnych Kultur i Tradycji w Rozięcinie także dziś nie próżnowaliśmy! Powstały piękne budki dla ptaków, a dla posilenia, każdy uczestnik mógł zrobić swoje placki na sodzie i upiec kiełbaskę. Składamy serdeczne podziękowania za przeprowadzenie warsztatów dla Pani Mariolla Soldaczuk oraz Pana Zbigniewa Rymarskiego. Dziękujemy!

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Warsztaty Tworzenia Karmników
Rozięcin
27.02.2024

Weekend z Kulturą, więc zapraszamy na warsztaty! W niedzielę, 3 marca mamy dla Was propozycje: - Warsztaty Tworzenia Karmników dla ptaków - 14:00 - Ośrodek Dawnych Kultur i Tradycji w Rozięcinie   - Warsztaty Tworzenia Wielkanocnych Wianków - 14:00 - Ośrodek Trzech Kultur w Majdanie Ostrowskim.  

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Weekend z Kulturą
Rozięcin
12.09.2023

  Kultura, Tradycja... i Placki - Rozięcin 2023 za nami! 🥳🥳🥳 Cóż to była za impreza 😃 Kto nie był, niech żałuje 😉 Tegoroczna, czwarta już edycja była szczególna, ponieważ połączona została z Ziemniaczanym Turniejem Sołectw Gminy Wojsławice. W związku z tym, już od wczesnych godzin porannych na wojsławickim stawie rozgrywana była pierwsza z 7 konkurencji, czyli zawody wędkarskie. 

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Kultura, Tradycja... i Placki! 2023
Rozięcin
31.08.2023

To już kolejna edycja naszego Ziemniaczanego Święta! Widzimy się 10 września w Ośrodku Dawnych Kultur i Tradycji w Rozięcinie Tym razem, oprócz zbierania ziemniaków i wspólnej zabawy mamy coś jeszcze, a mianowicie ZIEMNIACZANY TURNIEJ SOŁECTW!!!

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Kultura, Tradycja... i Placki!
Rozięcin
30.08.2023

Warsztaty rękodzielnicze: "Wieńce, wianki, wianeczki" dobiegły końca! Warsztaty realizowane były w ramach projektu "Źródła - Powrót do Kultury i Tradycji w Gminie Wojsławice", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2023. Zwieńczeniem prac było zaprezentowanie wieńca podczas Dożynek Gminnych 2023 r.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Wieńce, wianki, wianeczki [PODSUMOWANIE]
Rozięcin
11.08.2023

Wczoraj w Ośrodku Dawnych Kultur i Tradycji w Rozięcinie odbyły się kolejne Warsztaty rękodzielnicze: "Wieńce, wianki, wianeczki", w ramach projektu "Źródła - Powrót do Kultury i Tradycji w Gminie Wojsławice", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2023.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Warsztaty Tworzenia Tradycyjnego Wieńca Dożynkowego IV
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję