Przejdź do treści
Aktualności
Filtry
Kategoria
Wyszukaj
Ośrodek
Rok
Zastosuj filtry w oparciu o wybrane kategorie, ośrodki i rok. Wypełnienie pola szukaj zawęzi wyniki filtrowania. Resetuj wszystkie filtry i pokaż wszystkie wyniki.
Dom Kultury
15.05.2023

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z byłym oficerem GROM, ekspertem w dziedzinie bezpieczeństwa i przeciwdziałania terroryzmowi - pułkownikiem Andrzejem Kruczyńskim!!!

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Spotkanie z pułkownikiem Andrzejem Kruczyńskim
Biblioteka
12.05.2023

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Wojsławicach.   Dnia 11 maja 2023 r. Biblioteka Publiczna Gminy w Wojsławicach na lekcji bibliotecznej gościła uczniów klasy I ZSP w Wojsławicach-Kolonii.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Wojsławicach
Biblioteka
12.05.2023

Nowości, nowości, nowości! Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do naszej biblioteki już dziś!

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Nowości Czytelnicze 2023
Dom Kultury
07.05.2023

Fotorelacja z Koncertu Patriotycznego, który był hołdem dla wszystkich, którzy przez lata żmudnie budowali to, by Polska była jak najmocniejsza, bezpieczna i jak najbardziej zamożna. Hołdem dla wszystkich, którzy Polskę reformowali, zmieniali, którzy przez pokolenia walczyli o wolną Polskę.

CZYTAJ WIĘCEJ - przejdź do całej treści artykułu Koncert Patriotyczny [RELACJA]
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję