Przejdź do treści
OŚRODEK KULTURY
Ośrodek Kultury i Tradycji Pożarnictwa w Wojsławicach-Kolonii
Ośrodek Kultury i Tradycji Pożarnictwa w Wojsławicach-Kolonii
Informacje
  • Adres:

  • Godziny otwarcia:

  • Kontakt:

Budynek OSP w Wojsławicach, wyremontowany w latach 2020-2021 dzięki dofinansowaniu ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w ramach Funduszu Przeciwdziałania COVID-1 mieści dziś Ośrodek Kultury i Tradycji Pożarnictwa w Wojsławicach-Kolonii.

Przebudowa budynku OSP miała na celu upowszechnianie kultury i tradycji oraz zachowanie dziedzictwa Ochotniczych Straży Pożarnych
z terenu Gminy Wojsławice.

Ośrodek Pożarnictwa
20.03.2023

Były pisanki, to teraz pora na kolejny element wielkanocnych przygotowań! 25 marca na godzinę 11:00 zapraszamy wszystkich chętnych na Warsztaty wykonywania Tradycyjnych Palm Wielkanocnych, które tym razem odbędą się w Ośrodku Kultury i Tradycji Pożarnictwa w Wojsławicach-Kolonii.

CZYTAJ WIĘCEJ
Ośrodek Pożarnictwa
08.03.2023

Za nami Kolejne Warsztaty! Tym razem spotkaliśmy się w ramach Warsztatów Szkliwienia Ceramiki, które były kontynuacją Warsztatów Ceramicznych, które odbyły się w ramach Ferii z Dom Kultury w Wojsławicach.

CZYTAJ WIĘCEJ
Dom Kultury
12.05.2022
This is some text inside of a div block.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sed sollicitudin elit, in eleifend felis. Sed blandit varius mi, in cursus eros ultricies ac. Aenean sit amet metus id erat pharetra fermentum. Sed nec tincidunt lectus, quis elementum sapien.

Dowiedz się więcej
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji po witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.
Akceptuję